Filozofia manažmentu

Zrealizujme sen ľudstva tým, že vytvoríme novú budúcnosť vďaka geniálnemu mysleniu a sústavnému posúvaniu hraníc k novým výzvam.

 

 

Prostredníctvom geniálneho myslenia a priebežnému posúvaniu hraníc k novým výzvam
Prostredníctvom pozitívneho myslenia spoločnosť Hyundai Motor Group obrátila ťažké časy na príležitosti. Naša výzva ducha a geniálne myslenie nás tlačil sledovať zmeny a pokrok. Pre ďalší postup medzi naozaj veľké firmy uprostred dnešného impozantného podnikateľského prostredia, sa musíme na vlne zmien plne pripraviť na budúcnosť. S obavami sme prijali výzvu, aby sme sa zamerali na nové ciele, na vývoj trhu tým, musíme myslieť o krok pred ostatnými, a môžeme sa stať popredným medzinárodným podnikom.

Vytvoriť novú budúcnosť
Hyundai Motor Group sa rozrástla o vytvorenie niečoho z ničoho. Na základe minulých úspechov ašpiruje na ciele, ktoré sú vznešenejšie ako v minulosti. Inšpirovaný našeou filozofiou úcty k ľuďom, vytvoríme novú budúcnosť, kde naši zamestnanci, zákazníci, obchodní partneri a spoločníci dostanú príležitosť k naplneniu svojho sna o budúcnosti, v ktorej sa nakoniec celé ľudstvo môže podieľať na šťastií.

Uvedomte si sen ľudstva
Konečným cieľom podnikania spoločnosti Hyundai Motors Group je realizovať sen ľudstva. S láskou a úctou k ľudstvu ako naša filozofia, prispievame ku globálnej spoločnosti a získavame si obdiv a podporu zákazníkov po celom svete. Tým, že poskytujeme vyššiu mieru spokojnosti a hodnotu pre zákazníkov, s ohľadom na životné prostredie z hľadiska podnikovej sféry, sa budeme podieľať na vytváraní lepšej a jasnejšej budúcnosti

Zdieľajte tento príspevok cez SNS.

Keď kliknete na ikonu, presmeruje to na príslušnú prihlasovaciu stránku SNS.